TEMSİLCİLİKLERİMİZ
SUCO DiamantWerkzeuge Schmitz u. Co. Produktions GmbH
SUCO Diamantwerkzeuge firması 1992 yılından beri Almanya’nın Berlin şehrinde zımpara taşı düzeltme ve form verme elmasları üzerine üretim yapmaktadır.
HEINRICH KIPP WERK KG
Türkiye tek temsilcisi olduğumuz Heinrich Kipp firması 1919 yılında Almanya’da kurulmuştur ve şirketimiz 1998 yılından beri KIPP firmasının Türkiye tek temsilciliğini yapmaktadır.
SAV Spann Automations Normteiletechnik GmbH
SAV firması manyetik tutucu, kavrayıcı, tablalar ve yük kaldıraçları konusunda çok geniş bir ürün guruplarını müşterilerimize sunmaktadır.
KOVAX Corporation
KOVAX firması JAPONYA menşeli yüzey isleme, parlatma, çapak alma konuları üzerine uzman bir üretici firmadır.
EXPRESSO Deutschland GmbH
EXPRESSO firması fabrika içi ve dışı yük kaldırma ve taşımaya, çalışma alanında vakumlu veya manuel malzeme kaldırma sistemleri alanında geniş bir üretim programı vardır.
Ekatec GmbH
EKATEC firması ile müşterilerimizin montaj sorunlarını çözme konusunda proje bazında çalışmaktayız.
ASW GmbH & Co. KG
ASW firması yakın zamanda 40 senelik tornavida uçları (Bits) konusunda tecrübeye sahip olan Wekador firması ile birleşerek, montaj el aletleri konusunda çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
Bärhausen GmbH
Türkiye tek temsilcisi olduğumuz Bärhausen firması 1950 yılında Almanya’nın Lauterbach şehrinde kurulmuştur.
Vogel Germany GmbH
Türkiye temsilcisi olduğumuz Vogel Germany firması 1949 yılında Almanya’da kurulmuştur ve şirketimiz Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.
SAV Spann Automations Normteiletechnik GmbH
TBI firması Alman menşeli kaynak torçları konusunda uzman bir firma olup çok geniş bir kaynak torçları  programı olan firmamızdır.