HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1992 yılında kurulmuş olup, öncelikli olarak otomotiv sektörü ve yan sanayine yönelik makine, teçhizat, yedek parça, ölçü cihazları, zımpara taşı gibi değişik birçok sarf malzemeleri gibi ürünlerin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Ayrıca temsilciliğini yapmadığımız bütün Avrupa ve Amerika meşeli ürünleri teklif ve tedarik edebilmekteyiz.

Yıllara dayanan tecrübelerimiz doğrultusunda faaliyet alanlarımızı ve satış programlarımızı sürekli yenileyerek ve geliştirerek müşteri memnuniyetimizi en üst noktalara taşıma çalışmalarımız devam etmektedir.

Amacımız müşterilerimizi teknik açıdan bilgilendirmek, alternatifler sunabilmek ve müşterilerimizin sorunların çözümünde en üst seviyede destek verebilmektir.

Ayrıca Almanya‘ da bulunan kendi şirketimiz aracılığı ile Satın alma Merkezimiz olarak müşterilerimize kendi temsilcilik programımız dışında da her türlü marka ve ürün ihtiyacınızda sınırsız hizmet verebilmekteyiz.

Şirketimizde yılların tecrübesi ile yetişmiş güçlü kadromuz ile taleplerinizi bekleriz.

Kuruluş olarak sizlere her türlü teknik ürünlerde en uygun fiyatı ve en kısa teslim sürelerini sunacağımız konusunda iddialıyız.2

MİSYON - VİZYON

Misyon ve vizyonumuz sizlerin üretim sürecinizi bir iş ortağınız/partneriniz olarak malzeme temininde en süratli şekilde en uygun fiyatlar ve teknik bilgiler ile desteklemektir.

Ülkemizde bulunan birçok üretici ihtiyaçları olan değişik ürünleri birçok farklı firmalardan temin etmektedirler, bu da şirketlerde bulunan teknik ve satın alma işlemini yapan kişilerin çok zamanını almaktadır. Bu sorunu biz INTECH Makine olarak yılardır birçok müşterilerimiz ile çözmüş bulunmaktayız. İhtiyacınız olan her ürünü temin edebilme imkanımız olduğundan dolayı değişik firmalardan teklif almak yerine, şirketimiz bu ürünlerin hepsi size teklif edebilecektir.

Almanya’da 1995 yılından beri kendi şirketimiz bulunup, müşterilerimizin siparişlerinin satın alma ve sevk etme işlemini üstlenmektedir. Buradaki amacımız müşterilerimize direkt üreticiden malzemeleri en kısa sürede ve uygun fiyata temin etmektir. Almanya’da bulunan şirketimiz sayesinde bütün Avrupa Birliği ülkelerinden ve Amerika’dan malzeme temini sorunsuz yapılabilmektedir.

Sizlere sunabildiğimiz imkanlar:

- İhtiyacınız olan her türlü ürüne çok kısa sürede teklif alabilme ve size teklif edebilme imkanı ,
- Sadece Avrupa’dan değil tüm yabancı menşeli ürünlere teklif verebilme imkanı,
- Malzeme teminini direkt üreticiden yaptığımızdan dolayı, daha uygun fiyatla ürün temin imkanı ve çok daha kısa teslim süreleri,
- Tercihiniz doğrultusunda Almanya çıkışlı (EXW) veya adresinize teslim teklif verebilme imkanı,
- Sizlere temin ettiğimiz ürünlerde üreticinin bize sağladığı garantiyi bizde sizlere sağlamaktayız.

-Hatalı, arızalı gibi ürünler geri alınarak yenisi ile değiştirilir.
- Sizleri Türkiye piyasasında bulunan fiyat tekellerinden kurtaracak alternatif bir kuruluşuz.

Yıllara dayanan tecrübelerimiz doğrultusunda faaliyet alanlarımızı ve satış programlarımızı sürekli yenileyerek ve geliştirerek müşteri memnuniyetimizi en üst noktalara taşıma çalışmalarımız devam etmektedir.